Dobrze wyglądać i to udokumentować :-).Ostatnio bardziej niż moda i nowe trendy pochłania mnie fotografowanie… Czym jest dla mnie fotografia? Jest moją wielką pasją. Jest przyczyną widzenia świata zupełnie inaczej niż kiedyś. Jest wielką nauką pokory. A czasem powodem osobistej walki z samą sobą. Od kiedy fotografuję, otaczającą rzeczywistość widzę w postaci kadrów.

Fotografia otworzyła mi drzwi do świata ludzkich emocji, wzruszeń, piękna oczywistego i piękna nie zawsze widocznego na pierwszy rzut oka… Zatrzymuję w kadrze ulotne chwile, dzięki temu zostaną one ze mną już na zawsze.

Fotografowanie niesamowicie mnie relaksuje i pozytywnie nakręca do życia. Uwielbiam ten stan, kiedy wracam z sesji zdjęciowej lub ze zwykłego spaceru – z pełną kartą, na której zapisane jest wszystko, co tego dnia było najważniejsze.

Więcej tu: www.justyna-jazgarska.pl

A tymczasem przedstawiam efekty jednej z ostatnich bardzo sympatycznych sesji zdjęciowych. Sesja kobieca, czyli wspaniały prezent dla Przyjaciółki, Mamy, Żony, a także dla samej siebie. Stań przed obiektywem i poczuj się jak zawodowa modelka. Ja wykonam Ci makijaż (jeśli zechcesz) i wiele kobiecych ujęć, które będą dla Ciebie pamiątką na długie lata. Dziś przed obiektywem: Sonia.

http://justyna-jazgarska.pl/kobieta/sonia-sesja-kobieca.html
Ten wpis został opublikowany w kategorii stylizacja, uroda i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *