Stroje erotyczne – sposób na podgrzanie atmosfery w sypialni

Kobiety, a także czasem mężczyźni, zastanawiają się, jak pobudzić życie erotyczne między sobą a drugą osobą, wprowadzić powiew świeżości do sypialni, a także pokazać się z atrakcyjnej strony. Świetnym na to sposobem mogą być przebrania, kostiumy, stroje czy zestawy bielizny erotycznej, które na rynku występują w bardzo różnych wariantach.

Co można znaleźć?

Każdy szanujący się sex shop zaoferuje wiele takich produktów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Dla pań wolących subtelne uwodzenie idealne będą zestawy bielizny, frywolne szlafroczki czy peniuarki, te zaś kobiety, które chcą zaskoczyć swych mężczyzn, mogą wybierać spośród licznych strojów i kostiumów erotycznych. Panowie rzecz jasna mogą liczyć na dużo mniejszy wybór propozycji, ale oni również mogą wybierać spośród produktów mniej i bardziej odważnych. Jest to zarówno różnego rodzaju bielizna, jak i przebrania.
Ponadto do kategorii strojów można zaliczyć całą gamę dodatków, takich jak pończochy i pasy do pończoch, podwiązki, opaski na oczy, a nawet eleganckie, długie rękawiczki dla kobiet. Co ciekawe, często to taki pojedynczy dodatek może zrobić większe wrażenie niż cała stylizacja.

Bielizna dla pań i panów

Kobiety chcące kupić dla siebie erotyczną bieliznę mają w czym wybierać. Od zwykłych zestawów majteczek i biustonoszy, mniej lub bardziej wyciętych i wykonywanych z przeróżnych materiałów, przez szlafroki, peniuary, koszulki nocne, aż po odważne body i bodystocking. Wybór wszystkich tych propozycji jest bardzo różny, zarówno jeśli chodzi o kolory: klasyczna czerń, odważna czerwień czy niegrzeczny róż, jak i wzory – paski, koronka, motywy zwierzęce, a także materiały. Dominuje oczywiście koronka, prześwitujące, cienkie materiały, siateczki czy lateks, a więc wszystko to, co obiektywnie uważa się za seksowne i prowokujące.

Panowie mogą wybierać pośród bokserek i slipków, które czasem na przykład posiadają z przodu suwak, a innym razem są prześwitujące, całkiem lub tylko w strategicznych miejscach.

Warto przy tym zauważyć, że bielizna erotyczna nie zawsze jest mocno wyzywająca. Czasem są to też produkty zmysłowe, które mogą przypaść do gustu zwłaszcza osobom, które lubią uwodzić w sposób mniej oczywisty.

Kostiumy erotyczne

Różnego rodzaju stroje erotyczne są chętnie wybierane przez osoby lubiące bawić się w sypialni w odgrywanie ról, a także chcące zrobić wyjątkową niespodziankę bliskiej osobie. Panie mogą zdecydować się głównie na wiodące motywy, jak stój seksownej pokojówki, pielęgniarki, policjantki czy uczennicy. Dla panów dedykowane są stroje kelnerów, barmanów czy policjantów, przy czym zwykle na kostiumy takie składają się raczej skąpe, charakterystyczne części garderoby, a także atrybuty typowe dla postaci, jakie za ich pomocą ma się udawać, jak czapki i czepki, krawaty i policyjne pałki. Kiedy postawi się na wysokiej jakości produkt, będzie on wykonany w taki sposób, że łatwo będzie można wczuć się w rolę, a także można będzie korzystać z gadżetu wielokrotnie, ze względu na jego dużą wytrzymałość.