Uwaga prezent!Prezent ode mnie dla dwóch pierwszych osób – analiza sylwetki on-line w serwisie:

Analiza sylwetki jest bardzo ważną sprawą, istotną tak samo jak dobór odpowiedniej palety barw (analiza kolorystyczna), odpowiedniej fryzury i makijażu. Wszystko to składa się na nasz wizerunek. A nasz wizerunek jest pierwszą rzeczą poddawaną ocenie podczas wszelkich kontaktów (czy to zawodowych czy osobistych). Należy dążyć do tego, aby wizerunek był spójny pod każdym względem, aby wszystkie jego elementy były idealne.

Czym jest www.jakasylwetka.pl?

Jest to narzędzie służące do szybkiej analizy kształtów ciała w celu uzyskania wyczerpujących informacji na temat atutów i mankamentów figury – wskazanie mocnych i słabych stron sylwetki, wskazanie sposobów podkreślania atutów i tuszowania mankamentów. Program oprócz obszernego opisu generuje też zestaw zdjęć z pasującymi do danej sylwetki fasonami ubrań (dodatkowa opcja – kreacje ślubne).

Analizę za pomocą jakasylwetka.pl można wykonać samodzielnie, pamiętając o tym, że bardzo istotne jest dokładne wymierzenie swojej sylwetki.

Jak to zrobić?

Wejdź na stronę www.jakasylwetka.pl, nie rejestruj się, nie loguj, uruchom program, wykonaj po kolei wszystkie kroki (wskazana szczerość oraz centymetr krawiecki w dłoni, ewentualnie pomoc drugiej osoby, choć bez pomocy też uda się). W ostatnim kroku podaj jeden z poniższych kodów:

BLOGPREZENT1

BLOGPREZENT2

Kto pierwszy ten lepszy! Powyższe kody są kodami jednorazowymi.

Miłej zabawy!

Justyna Jazgarska
Ten wpis został opublikowany w kategorii stylizacja i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *