Wiosenne trendy w stylizacji paznokci.Doczekałyśmy się w końcu najbardziej kolorowej pory roku. W tym roku kolorowy zawrót głowy panuje również w wiosennych trendach. Kolorowe będą nasze makijaże, barwne i odważne zestawienia w garderobie. Nuda z pewnością nie powinna gościć w naszych stylizacjach. Jakie będą zatem trendy w stylizacji paznokci na wiosnę 2011? Równie odważne czy raczej zachowawcze? Wielobarwne czy monochromatyczne?

Jakie kolory?

 

Modne będą kolory ziemi – szary, szaro-brązowy, szaro-niebieski, czerwono-ceglasty. Są to dość spokojne propozycje, dlatego też będą doskonałe zarówno na wieczór, jak i na dzień czy do pracy.

 

Inną opcją będzie postawienie na mocne, żywe, nasycone kolory, takie, które znajdują się w karnecie kolorystycznym typu urody Wiosna. Postaw na granat, malinę, koral, turkus, fiolet, żółć, pomarańcz, kobalt!

 

Klasycznym kolorem zdobiącym nasze paznokcie to nieśmiertelna od lat czerwień. Im bardziej zbliżona do oranżu, tym bardziej trendy.

 

Szczególnie trendy są paznokcie pomalowane na różne kolory. Im więcej fantazji tym lepiej. Im odważniejsze połączenie, tym lepiej. Róż z pomarańczem? Czemu nie? Groszkowy z maliną? Też nieźle.

 

Jakie kształty?

 

Modne wiosenne paznokcie, to przede wszystkim paznokcie krótkie. Opiłowane na okrągło. Dominować będą kształty migdałka i owalny. Inne kształty będą mile widziane, jeśli tylko zostaną odpowiednio dobrane do kształtu naszych dłoni. Tak więc pod tym względem mamy dość dużą swobodę.

 

Jakie wzory?

 

Kwiaty, kwiatki, bukiety. W tym sezonie na topie są bardzo kobiece zdobienia. Dla odważnych – na każdym paznokciu element kolorowego bukietu, dla tradycjonalistek – kwiecisty ozdobnik na jednym paznokciu.

 

Motywy zwierzęce. Zebry, żyrafy i drapieżne cętki mile widziane. Niekoniecznie w klasycznych kolorach do tej pory zarezerwowanych do tego typu wzorów.

Geometryczne desenie – romby, trójkąty, linie równoległe i prostopadłe. W połączeniu z intensywnymi kolorami.

 

Justyna Jazgarska

 
Ten wpis został opublikowany w kategorii stylizacja, uroda i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *